Giętarki trzpieniowe

 • TOPBENDER TB050T – A3/H48 Giętarka trzpieniowa NC, półautomatyczna. Giętarka do rur, profili ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwny wzornik o danym promieniu z udziałem trzpienia wprowadzonego do wnętrza rury.
 • MEGABENDER MG030V2T – A3/H76 Giętarka trzpieniowa NC półautomatyczna Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku z jednoczesnym wprowadzeniem trzpienia do wnętrza rury.
 • GIGABENDER TM65CNC3L3 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku z udziałem trzpienia wprowadzonego do wnętrza rury.
 • GIGABENDER EB65CNC3V1 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku o danym promieniu z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • TOP MANDREL TM76NC3 – Giętarka trzpieniowa NC, półautomatyczna. Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na nawijaniu rury na staliwny wzornik o danym promieniu przy wprowadzonym jednocześnie trzpieniu wewnątrz rury.
 • GIGABENDER EB76CNCV7S giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku z udziałem trzpienia kulowego wprowadzonego do wnętrza rury.
 • GIGABENDER GB90SNCL4V1 giętarka trzpieniowa półautomatyczna ze sterowaniem NC Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na nawijaniu rury na staliwny wzornik o danym promieniu z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • GIGABENDER GB90SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC Giętarka do rur, profili i kształtowników ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia za pomocą owijania rury na obracającym się narowkowanym wzorniku z wypełnieniem wnętrza rury za pomocą trzpienia giętkiego lub sztywnego.
 • GIGABENDER GB100SNCL4V1 giętarka trzpieniowa półautomatyczna ze sterowaniem NC Giętarka do rur, profili ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwny wzornik z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • GIGABENDER GB100SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC. Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku o danym promieniu z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • GIGABENDER GB130SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC. Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na nawijaniu rury na staliwny wzornik o danym promieniu z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • GIGABENDER GB180SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC Giętarka do rur, profili i kształtowników ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia za pomocą owijania rury na obracającym się narowkowanym wzorniku z wypełnieniem wnętrza rury za pomocą trzpienia giętkiego lub sztywnego.
 • GIGABENDER GB200SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC. Giętarka do rur, profili ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwny wzornik o danym promieniu z udziałem trzpienia wewnątrz rury.
 • GIGABENDER GB250SCNCV2 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC. Giętarka do rur, profili  ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na nawijaniu rury na wzornik o danym promieniu a wewnątrz rury znajduje się kulowy trzpień.
 • GIGABENDER GB300SCNCV7 giętarka trzpieniowa automatyczna ze sterowaniem CNC. Giętarka do rur, profili ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu i miedzi. Technologia gięcia polega na owijaniu rury na staliwnym wzorniku z równoczesnym prowadzeniu wewnątrz rury kulowego trzpienia.